HİZMET SÖZLEŞMESİ

Firmamız üzerinden hizmet alanlar kişiler bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılırlar. Sözleşmenin okunmayarak kabul edilmesi halinde tüm mesuliyet hizmet alana aittir.

HİZMET KULLANIMI


 1. Firmamız kaynaklı olan yada olmayan nedenlerden ötürü doğabilecek veri kayıplarından kesinlikle firmamız sorumlu değildir.
 2. Sunuculara zarar vermek yada saldırı amaçlı kullanmak kesinlikle yasaktır.Saldırı amacı ile kullanılan hizmetlerin iptali gerçekleştirilir ve herhangi bir geri ödemesi söz konusu değildir.
 3. Firmamız, verilen hizmet limitlerinin ( CPU , Trafik , Hat vs. ) aşılması durumunda hizmeti uyarısız askıya alma hakkına sahiptir.
 4. Firmamız, kişinin aldığı hizmeti art niyetli şekilde kullanımlarında hizmeti iptal etme hakkına sahiptir.
 5. Firmamızın sunucularını yada kiraladığınız sunucu , vps , hosting hizmetlerinde her türlü SPAM mail ( Toplu Mail Gönderimi ) gönderimleri hesabınızın anında kapatılıp, hesabınızın iptal edilmesini sağlar. SPAM mail kesinlikle yasaktır. SPAM Mail her türlü toplu halde gönderilen tüm aktiviteleri kapsamaktadır.
 6. Herhangi bir lisanssız yazılım kurduğunuzda ( null script, warez içerik, crack, program vs. ) firmamız sorumlu tutulamaz. Her hizmet alan kendi hesabından sorumludur. Bu tür işlemlerden dolayı uyarı geldiğinde hosting hesabı askıya alınır ve ilgili yazılımın yayın akışı kesilmeden açılamaz.
 7. Lisanslandırma işlemlerindeki gecikmeden doğabilecek aksamalar ve sorunlarda firmamız sorumlu tutulamaz.
 8. Hosting ve Reseller hizmetlerinde aldığınız pakete göre işlemci limiti verilmiştir. Bu limitleri aşan hizmete dair siteleri YılmazServers İnternet Hizmetleri yetkilileri uyarı vermeksizin hesabı askıya alabilirler.
 9. Hosting ve reseller hizmeti sahibi kişiler sunucuya, sunucu sistemine ve diğer müşteri hesaplarına zarar vermek istediği anlaşılır yada tesbit edilirse hesap hemen iptal edilip silinir.
 10. Lisanslama , Hosting, Reseller, VPS , VDS , Kiralık Sunucu ve Sunucu Barındırma hizmetlerinde ödeme gecikme durumunda YılmzServers İnternet Hizmetleri yetkilileri hesap üzerinde işlem yapamaya ( Hesabı durdurmak, silmek, iptal etmek , askıya almak ) yetkileri vardır.
 11. Botnet / Juno / Syn / Zombie vb. saldırı alan hesapların yada sunucuların sahipleri YılmazServers İnternet Hizmetlerinden hak talep edemezler. Saldırı durduruluncaya kadar YılmazServers İnternet Hizmetleri yetkilileri işlemleri geçerlidir.
 12. Firmamızdan alınan her türlü hizmette destek alabilmesi için hesap sahibinin birebir kendinin olması gerekmektedir. 3. şahıslara kesinlikle hizmet verilmemektedir. Yakınlık, ortaklık, arkadaşlık gibi kavramların hiç bir geçerliliği yoktur.
 13. YılmazServers İnternet Hizmetleri çalışan ve yetkili olan Satış, Destek ve Muhasebe departmanındaki çalışanlara olası hakaret, argo kelime veya gerçek olmayan suçlamalarda yetkili kişiler hizmeti durdurup iptal etme hakkına sahiptirler. Bu davranışlarda bulunan kişiler tamamen ücret iadesi kapsamı dışında kalmaktadırlar.
 14. YASA DIŞI KULLANIM

 15. YılmazServers tarafından sağlanan tüm hizmetler sadece yasal izinler dahilinde kullanılabilmektedir.
 16. Servisimizden yararlanan tüm müşterilerimiz yayınlayacakları tüm içeriğin yasalara uygun ve zararsız olduğunu bu sözleşme ile kabul etmiş sayılır. Ayrıca müşteriler yayınlayacakları tüm içerikten kendileri sorumlu olup yılmazservers müşterilerin yayınladığı içerikten sorumlu tutulamaz.
 17. Müşteri, hizmeti dahilinde barındırdığı tüm dosya , doküman ve programlardan, web sitesi ve e-mail hizmetleri ile kullanacağı ve faydalanacağı tüm işlemlerden kendisi sorumlu olduğunu, söz konusu veri, bilgi ve beyanların yasalara aykırılığından doğabilecek tüm hukuki ve cezai sorumluluğu kendisi karşılamayı kabul ve taahhüt eder.
 18. Küçük yaştakilere potansiyel zarar verecek içerikleri yayınlamak kesinlikle yasaktır.
 19. YEDEKLEME

 20. Kiralık Sunucu, VPS & VDS ve Sunucu Barındırma Hizmetlerinde yedekleme işlemleri tamamen müşteriye aittir. Firmamız bu hizmetlere sahip müşterilerin yedeklerini almamaktadır. Olabilecek veri kaybı sorumluluğu müşteriye aittir.
 21. Hosting ve Reseller sunucularında donanımdan & yazılımlardan kaynaklanabilecek sorunlarda hizmet sahibi kendi yedeğinden sorumludur. Yedekleme konusunda 1. dereceden yedekleme hizmeti vermektedir. 1. Dereceden alınan yedeklerde oluşabilicek veri kaybı firmanın sorumluluğunda değildir.
 22. ÜCRET ÖDEME / GERİ İADE

 23. Hosting , Reseller , VPS & VDS , Kiralık Sunucu ve Sunucu Barındırma hizmeti alan müşterilerin ödemeleri, son ödeme tarihlerine kadar yapılmak zorundadır. Son ödeme tarihini geçmiş hizmet veya ürünler ödeme tarihinin 2. gününün sonunda silinerek iptal edilir.
 24. Yurt dışı ürünlerinde ki fiyatlandırmada kur artışına bağlı olarak ( Sterlin-Euro ) inişler/çıkışlar gözlemlenebilir.
 25. Hosting , Reseller , VPS & VDS ve Kiralık Sunucu hizmetlerinde ödeme tarihlerinin geçmesi halinde YılmzServers İnternet Hizmetleri yetkilileri hesapları durdurabilir ve isterlerse tamamen hesabı kaldırabilme yetkilerine sahiptirler.
 26. Alınan hizmetin son ödeme tarihi gecikmesi durumunda YılmazServers Hizmetleri yetkilileri sizlere geciken gün miktarına göre " Geciktirme Bedeli " adı altında geciken gün faturası çıkarabilirler.
 27. Hosting , Reseller , VPS & VDS , Kiralık Sunucu ve Sunucu Barındırma hizmetlerinde geri iade kesinlikle bulunmamaktadır.